Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări în instalația de utilizare- Localitatea Viisoara

Număr anunț
DA41088643
Autoritate contractantă
COMUNA VIISOARA (CUI 3372149)
Furnizor / câștigător
DONARIS ELECTRIC S.R.L. (CUI 35249340)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
291.000 RON
Valoare atribuită
291.000 RON
Data publicării
01.09.2026 13:40
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

291.000 RON

din 291.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.