Ofertă acceptată Cumpărare directă

ITP AUTOBUZ, MICROBUZ, CAMION, REMORCI CU MTMA PESTE 3.5T

Număr anunț
DA41088591
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "IOANID ROMANESCU" VOINESTI (CUI 17161036)
Furnizor / câștigător
ITP SMART CHOICE S.R.L. (CUI 49293027)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413,22 RON
Valoare atribuită
414 RON
Data publicării
01.09.2026 13:37
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

414 RON

din 413,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.