Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta in domeniul securitatii si sanatatii in munca si prevenirea si stingerea incendiilor

Număr anunț
DA41088420
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "LAZAR EDELEANU" NAVODARI (CUI 4515417)
Furnizor / câștigător
SAI GRUP INT SRL (CUI 26681356)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.800 RON
Valoare atribuită
4.800 RON
Data publicării
01.09.2026 13:28
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.800 RON

din 4.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.