Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii intretinere spatiu verde
- Număr anunț
- DA41088236
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA " DELFINUL' (CUI 4515590)
- Furnizor / câștigător
- GARDEN SHOP SERVICES S.A. (CUI RO13848402)
- Cod CPV
- 77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.239,67 RON
- Valoare atribuită
- 1.239,67 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 13:20
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.239,67 RON
din 1.239,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro