Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cofret comanda si centralizare sirena electrica prin 2 medii GE
- Număr anunț
- DA41087794
- Autoritate contractantă
- COMUNA TICHILESTI (CUI 4342677)
- Furnizor / câștigător
- AXATEL SERVICE SRL (CUI RO16853357)
- Cod CPV
- 31211110-2 · Tablouri de comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.600 RON
- Valoare atribuită
- 7.600 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 13:02
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.600 RON
din 7.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro