Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii artistice Orchestra ”Doina Argesului” si Servicii de sonorizare

Număr anunț
DA41087307
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA CORBULUI (PRIMARIA LUNCA CORBULUI JUD. ARGES) (CUI 4122400)
Furnizor / câștigător
CENTRUL " DOINA ARGEŞULUI" (CUI 52022060)
Cod CPV
92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.300 RON
Valoare atribuită
9.300 RON
Data publicării
01.09.2026 12:39
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.300 RON

din 9.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.