Ofertă acceptată Cumpărare directă

Interventie service echipament GLORY GFS

Număr anunț
DA41087282
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
ROPECO BUCURESTI SRL (CUI RO4912700)
Cod CPV
50310000-1 · Repararea si intretinerea masinilor de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,96 RON
Valoare atribuită
235,96 RON
Data publicării
01.09.2026 12:38
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,96 RON

din 235,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.