Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare copiator A3

Număr anunț
DA41086866
Autoritate contractantă
Comuna Neaua (CUI 4375968)
Furnizor / câștigător
COLOR GOLD SRL (CUI RO30349216)
Cod CPV
50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
910 RON
Valoare atribuită
910 RON
Data publicării
01.09.2026 12:18
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

910 RON

din 910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.