Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Robinet fluture tip D480, capăt de ax liber, DN 400
- Număr anunț
- DA41086445
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI RO9710087)
- Furnizor / câștigător
- DRIATHELI GROUP SRL (CUI RO26209397)
- Cod CPV
- 42131280-2 · Vane fluture (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.836,40 RON
- Valoare atribuită
- 7.836,40 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 11:58
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.836,40 RON
din 7.836,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro