Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire tronson retea de aductiune apa a satului Malarisca
- Număr anunț
- DA41084964
- Autoritate contractantă
- COMUNA PODENI (CUI 4484477)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA RAPID CONSTRUCT SRL (CUI RO28192089)
- Cod CPV
- 45231113-0 · Lucrari de inlocuire a conductelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.272,20 RON
- Valoare atribuită
- 41.272,20 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 10:48
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 12:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41.272,20 RON
din 41.272,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro