Ofertă acceptată
Cumpărare directă
inlocuire 1 bc x cazan apa calda, combustibil gaz natural
- Număr anunț
- DA41069324
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC "PETRU MUSAT" SUCEAVA (CUI 4244571)
- Furnizor / câștigător
- BEST FOR YOU SRL (CUI ro18267400)
- Cod CPV
- 45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.230 RON
- Valoare atribuită
- 132.230 RON
- Data publicării
- 28.08.2026 10:47
- Termen limită
- 02.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 15:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132.230 RON
din 132.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro