Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon Analogic

Număr anunț
DA41086327
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
Furnizor / câștigător
EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
Cod CPV
32552000-7 · Aparate electrice de telefonie sau de telegrafie prin fir (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
402 RON
Valoare atribuită
402 RON
Data publicării
01.09.2026 11:52
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

402 RON

din 402 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.