Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparatie și montaj gazon sintetic pentru terenul de sport din curtea scolii gimnaziale
- Număr anunț
- DA41083529
- Autoritate contractantă
- Comuna Hidiselu de Sus (CUI 4660743)
- Furnizor / câștigător
- TIMOVLADIAN AQUA PARC SRL (CUI RO25558321)
- Cod CPV
- 77320000-9 · Servicii de intretinere a terenurilor de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 73.600 RON
- Valoare atribuită
- 73.600 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:46
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
73.600 RON
din 73.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro