Acasă · Licitații
· Cupe mecanice, excavatoare, incarcatoare mecanice cu lopata si utilaje miniere (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cupa graifer
- Număr anunț
- DA41059520
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
- Furnizor / câștigător
- EURO ATASAMENTE S.R.L. (CUI 43460592)
- Cod CPV
- 43260000-3 · Cupe mecanice, excavatoare, incarcatoare mecanice cu lopata si utilaje miniere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.590 RON
- Valoare atribuită
- 67.590 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 08:45
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67.590 RON
din 67.590 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro