Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REGEN-AG 10MG/G X 50 G CREMA FITERMAN
- Număr anunț
- DA41088276
- Autoritate contractantă
- SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
- Furnizor / câștigător
- RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 577,60 RON
- Valoare atribuită
- 577,60 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 13:21
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
577,60 RON
din 577,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro