Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRIMODIN 100MG., BETADINE SOL CUTANATA 1000ML.,PENTOXIFILIN100MG.,QUARELIN,PENTOXIFILIN100MG.,VITAMI

Număr anunț
DA41086956
Autoritate contractantă
SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.383,82 RON
Valoare atribuită
1.383,82 RON
Data publicării
01.09.2026 12:23
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.383,82 RON

din 1.383,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.