Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Osetron 4mg-cpr.film. x 10- Dr.Reddy's ONDANSETRONUM
- Număr anunț
- DA41083774
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 694,20 RON
- Valoare atribuită
- 694,20 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:57
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
694,20 RON
din 694,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro