Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de publicitate

Număr anunț
DA41087273
Autoritate contractantă
Comuna Simonesti (CUI 4367710)
Furnizor / câștigător
Fundatia Adevarul Harghitei Redactia Informatia Harghitei (CUI RO13820150)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
633,60 RON
Valoare atribuită
633,60 RON
Data publicării
01.09.2026 12:38
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

633,60 RON

din 633,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.