Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Wind Sleeve VR-002 (1*4.8)
- Număr anunț
- DA41087246
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau (CUI RO4278841)
- Furnizor / câștigător
- SKYLINE CENTER SRL (CUI RO18034103)
- Cod CPV
- 34960000-4 · Echipament aeroportuar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 12:36
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro