Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de rep. si refacere a gardului existent cu stalpi metalici si panouri din lemn pt 135 ml

Număr anunț
DA41086199
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
Furnizor / câștigător
GRAND URBAN IND S.R.L. (CUI 50339039)
Cod CPV
45342000-6 · Montare de garduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.267,08 RON
Valoare atribuită
59.267,08 RON
Data publicării
01.09.2026 11:46
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.267,08 RON

din 59.267,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.