Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placuta identificare 230x90-ASISTENTA SOCIALA

Număr anunț
DA41084442
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CUI 3748503)
Furnizor / câștigător
GRIFF SRL (CUI RO4013259)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41 RON
Valoare atribuită
41 RON
Data publicării
01.09.2026 10:26
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41 RON

din 41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.