Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet piese auto si consumabile

Număr anunț
DA41059480
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN ARGES (CUI 4469272)
Furnizor / câștigător
GIACCOMMO LOGISTIC AUTO SRL (CUI 37399009)
Cod CPV
34900000-6 · Diverse echipamente de transport si piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.195,48 RON
Valoare atribuită
3.195,48 RON
Data publicării
27.08.2026 08:43
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.195,48 RON

din 3.195,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.