Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie 3 echipamente complete pentru SVSU
- Număr anunț
- DA41082007
- Autoritate contractantă
- Comuna Tibanesti (CUI 4540267)
- Furnizor / câștigător
- ROSTING FIRE INDUSTRY SRL (CUI 32433339)
- Cod CPV
- 35110000-8 · Echipament de lupta impotriva incendiilor, de salvare si de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.466 RON
- Valoare atribuită
- 11.466 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 08:23
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.466 RON
din 11.466 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro