Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament lunar URBAN nenominal

Număr anunț
DA41082707
Autoritate contractantă
COLEGIUL DE STIINTE"GRIGORE ANTIPA" BRASOV (CUI 29379205)
Furnizor / câștigător
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Cod CPV
63712000-3 · Servicii anexe pentru transportul rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,97 RON
Valoare atribuită
123,97 RON
Data publicării
01.09.2026 09:06
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,97 RON

din 123,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.