Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu analiza automata a radiografiilor de torace si a CT-urilor pulmonare Rayscape

Număr anunț
DA41086805
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
MINDFULLY TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 39746481)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.517,60 RON
Data publicării
01.09.2026 12:15
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.517,60 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.