Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suflanta aer si Aspirator fara Fir, 2-1 cu Acumulat, pentru Indepartare Praf PC

Număr anunț
DA41084944
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC " ALEXANDRU MARGHILOMAN (CUI 4233939)
Furnizor / câștigător
D&C REAL SOLUTIONS SRL (CUI RO22836113)
Cod CPV
39717000-1 · Ventilatoare si aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206,61 RON
Valoare atribuită
206,61 RON
Data publicării
01.09.2026 10:47
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

206,61 RON

din 206,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.