Ofertă acceptată Cumpărare directă

NVESTITIE IN INFRASTRUCTURA PUBLICA PENTRIU CABINET MEDICAL SCOLAR SI CABINET MEDICAL STOMATOLOGIC

Număr anunț
DA41088957
Autoritate contractantă
COMUNA SAUCA (CONSILIUL LOCAL SAUCA JUD. SATU MARE) (CUI 3963919)
Furnizor / câștigător
COFIDO SRL (CUI 16282137)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
80.000 RON
Data publicării
01.09.2026 13:53
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.000 RON

din 80.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.