Ofertă acceptată Cumpărare directă

44113600-1 Bitum si asfalt (Rev.2)

Număr anunț
DA41086710
Autoritate contractantă
SC URBANA SERV SRL (CUI RO28268713)
Furnizor / câștigător
MARA PROD COM SRL (CUI RO7378802)
Cod CPV
44113600-1 · Bitum si asfalt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269.501,20 RON
Valoare atribuită
269.501,20 RON
Data publicării
01.09.2026 12:11
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269.501,20 RON

din 269.501,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.