Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROBINET CU SFERA SI MANETA DIN ALAMA CROMATA GIACOMINI R250 FE-FI PT TRECERE APA 1 1/2"
- Număr anunț
- DA41085990
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44411100-5 · Robinete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220,04 RON
- Valoare atribuită
- 220,04 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 11:37
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 12:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
220,04 RON
din 220,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro