Ofertă acceptată Cumpărare directă

LICEUL TEORETIC ,,C.A.ROSETTI"

Număr anunț
DA41081648
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC C.A ROSETTI (CUI 4203920)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
Cod CPV
44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.851,03 RON
Valoare atribuită
7.851,03 RON
Data publicării
31.08.2026 19:02
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.851,03 RON

din 7.851,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.