Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale de constructii
- Număr anunț
- DA41078290
- Autoritate contractantă
- Comuna Aita Mare (Primaria Aita Mare) (CUI 4201929)
- Furnizor / câștigător
- SZIKA S.R.L. (CUI RO18796207)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.087,62 RON
- Valoare atribuită
- 2.087,62 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 13:02
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 16:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.087,62 RON
din 2.087,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro