Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta instalatii desfumare

Număr anunț
DA41088993
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
BAMEN SERVICES SRL (CUI RO22259090)
Cod CPV
42521000-4 · Echipamente de eliminare a fumului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.390 RON
Valoare atribuită
9.390 RON
Data publicării
01.09.2026 13:55
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.390 RON

din 9.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.