Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Garnitura Flansa DN 1000 PN 10/16, Garnitura Flansa DN 800 PN 10/16
- Număr anunț
- DA41083614
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- PRESTCOM INSTAL SRL (CUI RO14631150)
- Cod CPV
- 44425200-7 · Garnituri de cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 702 RON
- Valoare atribuită
- 702 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:50
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
702 RON
din 702 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro