Ofertă acceptată Cumpărare directă

Avizier tip fereastra din PVC cu geam clar

Număr anunț
DA41081891
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION PILAT (CUI 29487940)
Furnizor / câștigător
NEO GLASS CONCEPT S.R.L. (CUI 51458070)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.049,60 RON
Valoare atribuită
4.049,60 RON
Data publicării
01.09.2026 08:09
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.049,60 RON

din 4.049,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.