Ofertă acceptată Cumpărare directă

D/M CRUCE PLANETARA

Număr anunț
DA41082397
Autoritate contractantă
COMUNA HOMOROD (PRIMARIA COMUNEI HOMOROD, JUDETUL BRASOV) (CUI 4646943)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.025,57 RON
Valoare atribuită
5.025,57 RON
Data publicării
01.09.2026 08:49
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.025,57 RON

din 5.025,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.