Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sapun dezinfectant cu clorhexidina 4% - LIFOSCRUB, 1000 ml

Număr anunț
DA41088952
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
INTERPLUS DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 40912103)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.808 RON
Valoare finală
21.536 RON
Data publicării
01.09.2026 13:53
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.