Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOPSEA

Număr anunț
DA41087900
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GALBINASI (CUI 28277673)
Furnizor / câștigător
APRIL'91 (CUI RO1107472)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
899,19 RON
Valoare atribuită
899,19 RON
Data publicării
01.09.2026 13:07
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

899,19 RON

din 899,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.