Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMENAJARE ZONĂ PUBLICĂ ȘI PARC PENTRU COPII ÎN COMUNA CĂRBUNARI (PT + AT + EXECUTIE LUCRARI)
- Număr anunț
- DA41055876
- Autoritate contractantă
- Comuna Carbunari (CUI 3227670)
- Furnizor / câștigător
- YOUNG CONSTRUCT RESOURCE S.R.L. (CUI 49169500)
- Cod CPV
- 45212120-3 · Lucrari de constructii de parcuri tematice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265.000 RON
- Valoare atribuită
- 265.000 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 13:15
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
265.000 RON
din 265.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro