Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie Buldoexcavator TEREX / MECALAC TLB 890
- Număr anunț
- DA41087582
- Autoritate contractantă
- Comuna Hiliseu-Horia (Primaria Hiliseu-Horia) (CUI 4524938)
- Furnizor / câștigător
- ACCES UTIL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO41185186)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.359,59 RON
- Valoare atribuită
- 7.359,59 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 12:52
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.359,59 RON
din 7.359,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro