Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii reparatie tractor zetor

Număr anunț
DA41087390
Autoritate contractantă
COMUNA SUHARAU (CONSILIUL LOCAL SUHARAU) (CUI 3433912)
Furnizor / câștigător
ACTIVIA ARHI SERVICE SRL (CUI RO27369710)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.027,48 RON
Valoare atribuită
7.027,48 RON
Data publicării
01.09.2026 12:43
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.027,48 RON

din 7.027,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.