Ofertă acceptată Cumpărare directă

Schimb : condensator aer cond., rulment roata, incarcare freon DACIA DUSTER

Număr anunț
DA41086766
Autoritate contractantă
Comuna Iclod (CUI 4288241)
Furnizor / câștigător
QH AUTO SRL (CUI RO26942443)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.095,05 RON
Valoare atribuită
1.095,05 RON
Data publicării
01.09.2026 12:14
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.095,05 RON

din 1.095,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.