Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REPARATIE AUTO RENAULT MASTER A12515

Număr anunț
DA41085986
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02213 (CUI 4331236)
Furnizor / câștigător
DUPEX SRL (CUI RO1770555)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
993,15 RON
Valoare atribuită
993,15 RON
Data publicării
01.09.2026 11:37
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

993,15 RON

din 993,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.