Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare sistem detectie de incendiu

Număr anunț
DA41085760
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TUDOR VLADIMIRESCU SIMIAN (CUI 4337565)
Furnizor / câștigător
SMOKEALERT S.R.L. (CUI 52102968)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
01.09.2026 11:27
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.