Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARATIE SI ITP PENTRU AUTOTURISMUL TR 06 EBH OCPI TR

Număr anunț
DA41085686
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA TELEORMAN (CUI 9764176)
Furnizor / câștigător
AUTOCORA S.R.L. (CUI RO9443052)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
836,04 RON
Valoare atribuită
836,04 RON
Data publicării
01.09.2026 11:23
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

836,04 RON

din 836,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.