Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE B 97 RWB

Număr anunț
DA41085355
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI RO1590236)
Furnizor / câștigător
JAPAN AUTO SERVICE S.R.L. (CUI 46967647)
Cod CPV
50111100-7 · Servicii de gestionare a parcurilor de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.838,84 RON
Valoare atribuită
2.838,84 RON
Data publicării
01.09.2026 11:07
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.838,84 RON

din 2.838,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.