Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare carduri legitimație de parcare pentru persoanele cu handicap pentru Comuna Tămădău Mare

Număr anunț
DA41089157
Autoritate contractantă
Comuna Tamadau Mare (CUI 3966346)
Furnizor / câștigător
BOBY ADVERTISING S.R.L. (CUI RO24392068)
Cod CPV
35123400-6 · Ecusoane de identificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare atribuită
200 RON
Data publicării
01.09.2026 14:03
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 16:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200 RON

din 200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.