Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii delegatie Germania Titisee

Număr anunț
DA41088395
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
SMART TOURS SRL (CUI RO17013404)
Cod CPV
63510000-7 · Servicii de agentii de turism si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.624,01 RON
Valoare atribuită
18.624,01 RON
Data publicării
01.09.2026 13:27
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.624,01 RON

din 18.624,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.