Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare AROTRANS FORTE VS-25-CZM

Număr anunț
DA41085132
Autoritate contractantă
Comuna Cozmesti (Primaria) (CUI 16670635)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66512100-3 · Servicii de asigurare contra accidentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,40 RON
Valoare atribuită
239,40 RON
Data publicării
01.09.2026 10:57
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,40 RON

din 239,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.