Ofertă acceptată Cumpărare directă

MENTENANTA LA SISTEMUL DE SUPRAVEGHERE COMUNA NOJORID

Număr anunț
DA41085095
Autoritate contractantă
COMUNA NOJORID (CUI 4454999)
Furnizor / câștigător
HELION S.A. (CUI RO26471400)
Cod CPV
35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.700 RON
Valoare atribuită
11.700 RON
Data publicării
01.09.2026 10:55
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.700 RON

din 11.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.