Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie inst.utilizare gaze naturale pana la 8 puncte de ardere si pana la 150m

Număr anunț
DA41086632
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Petru Cercel (CUI 4279901)
Furnizor / câștigător
MUNICIPAL CONSTRUCT SA (CUI RO28075461)
Cod CPV
76600000-9 · Servicii de inspectie a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
876,03 RON
Valoare atribuită
876,03 RON
Data publicării
01.09.2026 12:07
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

876,03 RON

din 876,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.